ACCURL - Abkant Pres ve Lazer Kesim Makineleri Üreticisi

Güvenlik Düzenlemeleri

PERFORMANSLI LAZER GÜVENLİĞİ

LZS Serisi ve IRIS Serisi Güvenlik lazer koruması, CNC abkant presler için en yüksek düzeyde üretkenliği ve performansı korurken üstün optik koruma sağlar.

Optik Güvenlik Sistemi - Gelişmiş

ACCURL® CNC abkant pres kullanımı GÖMÜLÜ OPTİK LAZER KORUMASI, hem operatör güvenliği hem de makine verimliliği için son derece etkili bir çözüm sunar. Lazer Safe’in PCSS A Hizmeti ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanan Lazersafe, kategori 4 uyumludur ve dünyanın en zorlu uluslararası güvenlik standartlarını (entegreli CE Sertifikalı Kategori 4 Güvenlik Kontrol Cihazı) karşılar.

Opsiyonel:

Güvenlik Düzenlemeleri - Gelişmiş Optik Güvenlik Sistemi

ACCURL® Güvenlik Düzenlemeleri

Avantajları:

  • SINIF 1 Çift Blok lazer
  • Hızlı yanıt süresi
  • Güvenlik hızı otomatik olarak izlenir
  • Durma mesafesi otomatik olarak izlenir
  • Durum LED’leri – Güç / Ön/orta/arka Sensörler
  • Tepsi ve kutu şekillerinin yüksek hızda bükülmesi için tepsi modu
  • Tepsi/Kutu Moduyla karmaşık şekillere yüksek hızda ulaşılabilir.​

Otomatik Takım Hizalama: ​

Kamera alıcılı sistemler, hassas manuel ayarlama ihtiyacını ortadan kaldıran otomatik takım hizalama özelliğine sahiptir ve bu süreç aynı zamanda CNC’de SmartLink aracılığıyla tamamen otomatik hale getirilerek operatörün TOOL ALIGN düğmesine basma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Sertifikasyon ve Standartlara Uygunluk:

OEM Gömülü Sistemler LZS Serisi ve IRIS Serisi donanım ve yazılımı CE Sertifikalıdır ve EN12622, ANSI B11.3-2012, CSA Z142-10 ve NR12 dahil tüm uluslararası abkant pres güvenlik standartlarıyla uyumludur.

Abkant Pres Kontrol Güvenlik Sistemi – Gelişmiş

PCSS-A, abkant preslerin performansını ve güvenliğini artırmak için tasarlanmış programlanabilir bir güvenlik kontrol cihazıdır. Abkant pres üreticisine esneklik sağlar ve ilgili tüm kontrol, güvenlik ve izleme işlevlerini tek bir sistemde birleştirerek tasarım sürecini basitleştirir ve üçüncü taraf bileşenlerin ve yazılımların karmaşık entegrasyonu ihtiyacını ortadan kaldırır. PCSS-A, azaltılmış yapım maliyetiyle optimum işlevsellik ve performans dengesini sağlar.

Bu, mühendislik ve yapım süresini en aza indirmek için daha az bileşen, daha az kablolama, basitleştirilmiş bir arayüz ve CE Sertifikalı donanım ve yazılımla verimli ve uygun maliyetli bir platform sağlar.

Özellikler

Abkant Presler İçin Gömülü Çözümler
OEM Premium Serisi

Yarımcı Ekipman Kataloğu