ACCURL - Abkant Pres ve Lazer Kesim Makineleri Üreticisi

Lazer Kesim Makinaları

Fiber lazer kesicilerimizi keşfedin ve
işinize uygun ürünü bulun

Her fiber lazer kesim teknolojisi için farklı ürünler inceledik;
Çünkü ihtiyaçlarınızın farklı olabileceğini biliyoruz.

ACCURL® 2D CNC Fiber Lazer Kesim Makinaları

Kapsamlı yapısal analiz yoluyla optimum makina tasarımı teknolojisine dayanan ACCURL®, endüstri için ultra hafif, yüksek hassasiyetli, yüksek verimli 2D fiber lazer kesiciler üretmektedir.

ACCURL® 2D CNC Fiber Lazer Kesim Makinaları Kataloğu İnceleyin

ACCURL® fiber lazer kesim makina serisi, yüksek dinamikler ve en üst kalite ile karakterize edilir. Fiber lazer kesim makinalarımız 180 m/dk’ya kadar konumlandırma hızına ve 3G hızlanmaya ulaşır. Her fiber lazer kesici, 1 ila 30kW IPG fiber lazer kaynağıyla birlikte sunulur.

Sağlam Yapı

ACCURL çelik çerçeveler, gerilimi azaltmak için 600⁰’nin üzerinde tavlamaya tabi tutulur ve uzun yıllar boyunca bozulma olmadan ağır kullanıma dayanacak şekilde üretilmiştir.

Avantajları:

ACCURL® 2D CNC Fiber Lazer Kesim Makinaları
Tamamen Tavlanmış Çerçeve

Tamamen Tavlanmış Çerçeve

Yarı içi boş yatak tasarımı, küçük ısıtma alanı. Daha iyi taşıma kapasitesi için arka çerçeve daha sağlamdır. Uzun süreli yüksek sıcaklık nedeniyle yatağın deformasyonunu önlemek için, kullanıcılara kalın plakaların uzun süreli toplu ve istikrarlı şekilde kesilmesi konusunda güçlü bir garanti sağlar.

Grafit Yanma Önleyici Teknoloji

Makina yatağının ve çalışma masasının şeklini kaybetmemesini ve yanmamasını sağlamak için, tüm takım tezgahında lazerin ateş edebileceği alanın tamamı 20 mm kalınlığında yanma önleyici grafit ile kaplanmış ve korunmaktadır.

Accurl® Ultra Hafif Köprü Yapısı

ACCURL® Hafif kesme kafası tertibatı (Toplam ağırlık 130 lbs), yüksek hızlı hızlanma/yavaşlama hareketi sırasında kesme kafasının savrulması veya sürüklenmesi nedeniyle ortaya çıkan doğruluğu kaybetmesini önlemek için Alet Merkez Noktasını alçaltarak yüksek dinamik hareket için tasarlanmıştır.

Accurl® Ultra Hafif Köprü Yapısı
Accurl® Ultra Hafif Köprü Yapısı

Motorlu-Otomatik Değiştirme Masası

Yarı içi boş yatak tasarımı, küçük ısıtma alanı. Daha iyi taşıma kapasitesi için arka çerçeve daha sağlamdır. Uzun süreli yüksek sıcaklık nedeniyle yatağın deformasyonunu önlemek için, kullanıcılara kalın plakaların uzun süreli toplu ve istikrarlı şekilde kesilmesi konusunda güçlü bir garanti sağlar.

ACCURL® Lazer Kesim Makinası Dökme Alüminyum Portal

Dökme Alüminyum Portal

ACCURL® yüksek teknolojili alüminyum kiriş, özel olarak üretilmiş 10 tonluk çelik kalıpta dökülür. Bu, geleneksel demir kızakların ağırlığının %50’si kadar daha iyi bir sağlamlık sağlar ve azaltılmış ataletle daha yüksek hızlanma sağlar.

SmartLINE Serisi

ACCURL® SmartLINE Bir dizi kullanımı kolay özellikle donatılmış SmartLINE, tartışmasız üstün kaliteli sonuçlar sunan kompakt, çok yönlü ve üretken 2D lazer kesme makinasıdır. Yüksek oranda yansıtıcı metaller ve yüksek kalınlıkta yumuşak çelik dahil olmak üzere çok çeşitli malzemeler için uygundur. Ayrıca yuvarlak, kare ve dikdörtgen borular için isteğe bağlı Eksen de yapılabilir. SmartLINE Serisi piyasadaki lider lazer metal kesme makinalarından biridir.

Smart 1kW 1.5kW 2kW 3kW Fiber Lazer Makinaları

İnanılmaz derecede hızlı ve esnek olacak şekilde tasarlandı. ACCURL® Smart küçük lazer kesim makinası, ince sac parçaların ve benzeri malzemelerin ultra yüksek hızda kesilmesi için idealdir.

Genius, üretkenliği artırırken ve işletme maliyetlerini azaltırken çok çeşitli demirli ve demirsiz metalleri kesebilir.

ACCURL® Smart Fiber Lazer Kesici Makinası

SmartLINE 2kW-4kW Fiber Lazer Makinaları

ACCURL® SmartLINE kullanımı kolay özelliklerle donatılmıştır. SmartLINE, tartışmasız verimlilik ve üstün kaliteli sonuçlar sunan kompakt, çok yönlü ve üretken bir 2D lazer kesme makinasıdır.

Yüksek derecede yansıtıcı metaller ve kalın yumuşak çelik dahil, metal imalatında kullanılan çok çeşitli malzemeler için uygundur. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen borular için isteğe bağlı eksen mevcuttur.

ACCURL® SmartLINE Lazer Kesim Makinaları

MasterLINE 6kW-15kW Fiber Lazer Makinaları

ACCURL® MasterLINE makinaları, ihtiyaçlarınıza göre gelişmek üzere tasarlanmış, piyasadaki en eksiksiz, kompakt ve yapılandırılabilir sac metal lazer kesici sistemleridir. Alan gereksinimleri konusunda endişelenmenize gerek yok. MasterLINE kompakt bir kaplama alanına ve mevcut alan ve proses gereksinimlerine uyacak şekilde yapılandırılabilir bir düzene sahiptir.

MasterLINE fiber lazerler, yüksek derecede yansıtıcı metaller ve yüksek kalınlıkta yumuşak çelik de dahil olmak üzere çok çeşitli malzemeler için uygundur. Ayrıca yuvarlak, kare ve dikdörtgen borular için isteğe bağlı Eksenleri de mevcuttur.

ACCURL® MasterLINE Fiber Lazer Kesim Makinaları

Lazer Boru Kesim Makinası

ACCURL® lazer boru kesme makinası, yüksek kaliteli boru kesmeye önem veren işletmeler için özel olarak tasarlanmıştır. Otomatik yükleme ve boşaltma, operatör için zamandan ve emekten tasarruf sağlar. Santrifüjlü ve santrifüjsüz kesişimler için branşman borusundaki kolon ve çapraz çizgileri kesebilir.

ACCURL® Lazer Boru Kesim Makinası
NEDEN LAZER KESİM MAKİNASI?
Yenilikçi Modüler Tasarım

Fiber lazer makinalarımız, tüm üretim süreci için eksiksiz ve verimli bir sistem oluşturmak amacıyla otomasyon modülleriyle birleştirilebilir.

Giriş seviyesinden üst düzey makinalara kadar uygun fiyatlarla özelleştirilmiş fiber lazer kesim çözümleri.

Daha spesifik konfigürasyonlar için satılık lazer kesim makinalarımızı inceleyin.

Deneyim

  • 33 yıllık deneyim ve 12.000’den fazla kurulu makina.
  • Müşterilerimiz için en rekabetçi teknolojiyi araştırmaya kendini adamış uzman bir AR-GE ekibi.

Çeşitli Çözümler

  • Sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk, modern şirketlerin özellikleridir ve rekabet gücüne katkıda bulunur.
  • Stokta bulunan temel takımlardan oluşan kapsamlı bir ürün yelpazesi ve müşteri ihtiyaçlarına göre değiştirilmiş çözümler.

ACCURL® Yüksek Kaliteli Ekipman

  • ACCURL® lazer kesim makinasının kritik parçaları Almanya’da üretilmektedir.
  • Kalitemize güveniyoruz ve bu nedenle lazer kesim makinamıza 3 yıl garanti veriyoruz.
  • IPG Fiber rezonatörü. 1KW’dan 30kW’a kadar güç.

Satış Sonrası Servis

  • Tam performansı ve uzun süreli dayanıklılığı garanti eden orijinal ACCURL® yedek parçaları.
  • Makinanın çalıştırılması, programlanması ve bakımı konusunda geniş yelpazede danışmanlık hizmetleri.